Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Pershendetje te gjitheve

më shumë
1 vit 1 muaj # 1006 by cunnah37

Hi Unë jam Chris nga Blackpool, ka qenë fluturim simming për shumë vite. Filluan me fs98 dhe kanë përparuar nëpër të gjitha mishërimet që nga ajo kohë. Kohët e fundit kaloi në FSX kur kemi marrë një PC të ri që ishte në gjendje për të drejtuar atë siç duhet. Gëzoni kryesisht fluturime të shkurtra pasi nuk kam kohë për ato më të gjata. Gjetur këtë faqe duke kërkuar për jetët për avionët e parazgjedhur dhe si lehtësia e përdorimit tani në listën time të preferuar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.201
Gjuhë