Gjuhë

Topic-icon Pyetje Hej dikush dëshiron të provojë JoinFS dhe të fluturojë me avionët e mi të automatizuar dhe 29 AI avionë

më shumë
8 muaj javë 3 parë # 1012 by fltbuff71

Shihni fsxflywithmanyai .weebly .com për hollësi .... Fluturimi në progres TANI

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.237
Gjuhë