Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
  • Faqe:
  • 1

TOPIC:

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 6 # 70

Ekipi Hi Rikooo ka ndonjë probabilitet që ju ose zhvilluesit tuaj të kontribuojnë në faqen tuaj të mrekullueshme, duke krijuar 787-9 boeing. Unë kam qenë në kërkim për një për një moshë, dhe unë thjesht nuk mund të gjeni një ende. nëse po mendoni të zhvilloni këtë avion unë do të jem i pari që ta shkarkoj atë.
Vazhdoni punën e madhe që bëni.
Many thanks,
Lee Homewood
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: REGOR, danielita

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 6 # 79

Lee,

Vetëm dukej dhe nuk e pashë një të tillë këtu, por unë do të mbaj një sy në gjërat dhe nëse dikush do të hapet këtu, unë do t'ju njoftoj! :)

Qielli blu!
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 5 # 211

Do të ishte edhe më mirë nëse do të kishim një paketë 787, me të gjitha versionet 3 në një vend. Do të guxoj ta pyes këtu.

Të fala
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 5 # 216

Kjo eshte nje ide e mire!
Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 5 # 220

JanneAir15 ka shkruajtur: Kjo është një ide e mirë!


heck yah!
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 3 muaj më parë 5 # 222

Ndoshta përpiquni të merrni një 787 me një model më të mirë dhe VC të ngarkuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: danwas

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Boeing 787 9- Vjet 2 muaj më parë 6 # 895

do të përditësojë 787 aktuale me kabinë të vërtetë 787 në vend të 737? Si për këtë? :D

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Redaktimi i fundit: nga Josh13215. Arsyeja: gabim grammer
  • Faqe:
  • 1
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.313