Gjuhë

Topic-icon Pyetje Boeing 787 9-

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 70 by Leeh12378

Hi ekipi Rikooo a ka ndonjë probabiliteti i të dyja veten apo zhvilluesit tuaj që kontribuojnë në faqen tuaj të mrekullueshme, duke krijuar Boeing 787-9. Unë kam qenë në kërkim për një për një moshë, dhe unë thjesht nuk mund të gjeni një të tillë ende. në qoftë se jeni duke menduar të zhvilluar këtë avion do të jetë i pari për ta shkarkuar atë.
Keep up punën e madhe që ju bëni.
Many thanks,
Lee Homewood

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: REGOR, danielita

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 79 by Gh0stRider203

Lee,

Vetëm shikoi dhe nuk e kam parë një të tillë këtu, por unë do të mbajtur një sy në gjëra dhe nëse një pops up në këtu, unë do të le ya di! :)

Blue Skies!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 211 by Dariussssss

Ajo do të jetë edhe më mirë në qoftë se ne mund të kemi një paketë 787, me të gjitha versionet 3 në një vend. Unë do të guxojnë të kërkojnë atë këtu.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 216 by JanneAir15

Kjo eshte nje ide e mire!


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 220 by Gh0stRider203

JanneAir15 ka shkruajtur: Kjo është një ide e mirë!


dreq yah!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 222 by Twicerejected

Ndoshta provoni të merrni një 787 me një model më të mirë dhe QV ngarkuar

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: danwas

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit më 4 javë më parë - 1 vit më 4 javë më parë # 895 by Josh13215

a përditësoni 787 aktuale me kabinë të vërtetë 787 në vend të 737? Si për këtë? :D

Redaktimi i fundit: 1 vit 4 javë më parë nga Josh13215. Arsyeja: gabim gramatikore

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.331
Gjuhë