Gjuhë

Topic-icon Pyetje AFG Pilatus PC 12

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 1038 by sruble

A ka ndonjë plan për të krijuar një AFG Pilatus PC 12 për FSX/ SE? Kam gjetur disa por nuk mund t'i bëj që ato të instalohen FSX/ SE.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë - Vjet 2 2 ditë më parë # 1039 by DRCW

A keni edicionin e boksuar të FSX? Or Steam ? simivation.com does have this model and I did install it in FSX pa asnjë problem, Këtu është një nga simulimet e largëta
flyawaysimulation.com/downloads/files/9932/fsx-pilatus-pc-12 /

Ndonjëherë këto shkarkime do të shtonin një dosje shtesë që do të shkaktojë FSX Airplanes folder not to read the file correctly. To avoid this verify that there is only one folder with the aircraft name on it. Once you open the folder, it should directly display, the model , panel , CFG etc.... If you have to open two folders to get to this information, FSX nuk do ta lexojë skedarin. Shpresoj se kjo shpjegon për ju.

Pasi ta shkarkoni skedarin, në vend që ta vendosni FSX Airplanes folder.. Extract it to your desktop. Three folders will appear They are :
PC-12X
flyawaysim ... dokument doc
Shko te skedari i linkut Fly Away.
Fshini të gjithë por dosjen PC-12X
Hapni dosjen PC-12X dhe shfaqet një dosje tjetër: AFGPC12X. Ky është dosja që do të dëshironi ta kopjoni në tuaj FSX / dosja simobjects / Aeroplanët. Klikoni me të djathtën në dosjen AFGPC12X dhe zgjidhni kopjen, pastaj ngjitni atë dosje në dosjen e aeroplanëve në FSX... Duhet të funksionojë mirë!

Redaktimi i fundit: 2 vjet 2 ditë më parë nga DRCW. Arsyeja: Procedura për shkarkimin e skedarit
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: sruble

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 22 orë më parë # 1040 by sruble

Faleminderit, kam edicionin e avullit. U përpoqa të flisja me të vërtetë, dhe simulim. nuk mund të merrte asnjeri për të punuar. Do të provoj këshillën tuaj. më uro fat.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 14 orë më parë # 1041 by sruble

Faleminderit . Kjo ishte Bullet Magjike që po kërkoja ..... Punoi Great.Thank :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 13 orë më parë # 1042 by DRCW

Kënaqësia ime!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.171