Gjuhë

Topic-icon Solved Rekrutimi i skuadronit VCW-8

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë - 1 10 vjeçare muaj më parë # 1077 by lharv71

Skuadra e Transportuesit VCW-8 është në kërkim të pilotëve të etur F-18 ose F-14. Ne jemi një grup argëtues me shumë vite orë orë fluturimi ushtarak në botë reale nën rripin tonë. Kemi një plan trajnimi agresiv të zhvilluar mirë dhe fluturojmë tre herë në javë.

Tani jemi duke punuar jashtë Hawaii duke marrë pjesë në RIMPAC, dhe më pas duke lëvizur në detin e Kinës së Jugut për të marrë pjesë dhe udhëhequr operacionet mbi Korenë.

Check us out, and let us know if you are interested.

www.vcw-8.com/index.php ose dërgoni me email vet CDR Lee "Oz" Harvey CAG Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë. ose RADM Ron "POP" Folse Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë..

ose ndiqni aplikacionin e rekrutimit në faqen tonë të internetit, gjithashtu shikoni në facebook-un tonë VCW-8.

Oz

Redaktimi i fundit: 1 vit 10 muaj më parë nga lharv71.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.158