Gjuhë

Topic-icon Pyetje FSX / FSX: SE Problemet teknike

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 75 by Gh0stRider203

Është FSX / FSX: SE qenë një dhimbje? Diçka jo vetëm duke shkuar drejtë? Ky është vendi për të kërkuar larg me problemet tuaja teknike! Të jetë ajo mete, avion, kabinë virtuale, çfarëdo ... :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: sruble

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 101 by varaciro

cili lloj i çështjeve jeni ndeshi?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 113 by Rolando

kur i filloni FSX, i duhet të Klick larg mesazhet: gabim të initialisation e British Concorde, dhe gabimet e peizazheve 2. Si mund të zgjidhin këto probleme 3?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 115 by Gh0stRider203

Rolando shkroi: kur i filloni FSX, i duhet të Klick larg mesazhet: gabim të initialisation e British Concorde, dhe gabimet e peizazheve 2. Si mund të zgjidhin këto probleme 3?


Unë nuk jam mjaft i sigurt se çfarë mesazh gabimi duke u tuaj, por kjo pothuajse tingëllon si ju keni kopje të shumta të avionit të instaluar. Heqja 1 prej tyre do të zgjidhte atë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 118 by Rolando

Faleminderit për përgjigjen tuaj. Unë nuk jam i sigurt, se si për të bërë këtë. I bëri ringarkoni Conncords përsëri, por installer e saktë të hequr versionin e instaluar para instalimit të ri. Problemi është i njëjtë. Apo mendoni se unë duhet të deinstall e Concords plotësisht dhe pastaj rifreskoni ato?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 119 by Gh0stRider203

Rolando shkroi: Faleminderit për përgjigjen tuaj. Unë nuk jam i sigurt, se si për të bërë këtë. I bëri ringarkoni Conncords përsëri, por installer e saktë të hequr versionin e instaluar para instalimit të ri. Problemi është i njëjtë. Apo mendoni se unë duhet të deinstall e Concords plotësisht dhe pastaj rifreskoni ato?


Unë do të çinstaloj Concorde (s) plotësisht, ngarkesës FSX të parë nëse ajo ju jep këtë mesazh, dhe nëse jo, atëherë instaloni atë dhe të shohim se çfarë ndodh.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 120 by Rolando

Faleminderit për idetë tuaja. Kam bërë në vijim:
- Uninstall concordes plotësisht (ata nuk ishin të dukshme në FSX), por mesazhi ishte i njëjtë!
- Unë gjithashtu u përpoq për të rifilluar kompjuterin, por njëjti mesazh
- I shkarkuar i concordes e re dhe instaluar ato, njëjti mesazh
E çuditshme, apo jo? Unë nuk e di se si unë mund të fshini atë mesazh të gabuar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 122 by Gh0stRider203

A keni kontrolluar në dosjen Aircraft për t'u siguruar që ata janë zhdukur?

(Në rastin tim, është e B: \ Program Files (x86) \ Microsoft \ Lojra Microsoft Flight Simulator X \ SimObjects \ Airplanes)

Për më tepër që unë nuk e di se çfarë të them.

mund të postoj një screenshot i gabimit? që mund të ndihmojnë Me pak. :)


btw .. vlerësojmë durimin tuaj në këtë. Unë e di se ju ndoshta jeni vetëm si të frustruar (nëse jo më shumë) se unë. Asgjë I urrej më shumë se gjëra nuk punon.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 133 by Rolando

mesazhi është në gjermanisht (unë jam zvicerane), kjo saktësisht do të thotë: Gabimi i në nisjen e britanik Concorde. por kjo nuk është një problem i madh për shkak se aeroplanët fluturojnë në mënyrë të përkryer. Unë vetëm një klik më shumë kur i filloni FSX ...

kështu, ju falënderoj shumë për ndihmën tuaj. në qoftë se ju do të ketë një zgjidhje më vonë, ju lutem kontaktoni me mua.

Përshëndetje të përzemërta

Rolando, një jetë zviceran në Tajlandë ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 134 by Gh0stRider203

E cila Concorde është ajo? është një që ju mori nga këtu?

sa për të qenë në gjermanisht, që nuk do të jetë një problem lol Unë kam një mik i cili flet rrjedhshëm gjermanisht ^ _ ^


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.309
Gjuhë