Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Paneli i përgjithshëm nuk funksionon Thomas Ruth Airbus 330 MRTT

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 1080 by owemoo

Unë kam shkarkuar edicionin e fundit të Thomas Ruths Airbus 330 MRTT pasi kam një vajzë që është FO në RAAF dhe fluturon këto.
Unë nuk mund ta marr panelin lart. Duket mirë dhe madje edhe ato për të cilat kam luajtur ende nuk jam në gjendje ta bëj atë punë. Nëse e shikoj panelin lart, unë marr panelin standard 321 dhe funksionon por nëse përdor çelësin A për të lëvizur në kabinë, atëherë marr panelin e saktë që ka çelsat për podat e karburantit por asgjë nuk funksionon në këtë panel. Nuk jam i sigurt pse dhe pyes veten nëse dikush ka ndonjë ide

gjithashtu ka ndonjë shkurtore kryesore që do të zgjasin bumet e karburantit

Faleminderit grumbujve

Owen Moore

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.159