Gjuhë

Topic-icon Pyetje 747 100 në 300 VC

më shumë
1 vit më 2 javë më parë # 1083 by Aidablu1508

HI rikoo

unë isha duke shpresuar me një post që ju mund të rishikoni pakot tuaja 747 dhe ndoshta keni një mundësi për njerëzit që do të donte VC në to ndoshta të shtoni se edhe në qoftë se kjo nuk është excatly atë që i përshtatet, shkaktojnë im një nga ata njerëz që do të donte për të pasur klasikët në flotën time, por pasi që nuk ka VC në to ata janë mjaft të thotë më pak për mua ...

Shpresoj për përgjigjen tuaj

Të fala

Nicolai

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: MTGL

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 ditë 6 vit më parë # 1093 by Gh0stRider203

Sa më shumë që unë e dua këtë ide, mund të mos jetë e mundur.

A po kërkonin disa si unë e dija se do të kisha parë diçka në lidhje me shtimin e kavajave virtuale, por nuk mund të kujtoja se ku e gjeta këtë ...

www.flightsim.com/vbfs/showthread.php?28...ng-A-Virtual-Cockpit


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1098 by thomasbk

Modeli duhet të jetë native FSX përpara se të shtoni një VC.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.736
Gjuhë