Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Përshëndetje

më shumë
Muaj 8 javë më parë 1 # 1104 by alogie

Hi everyone,
Thjesht donte të prezantoja veten time. Emri im është Alistair dhe unë jetoj në Kaliforni Veriore. Kohët e fundit kam marrë përsëri në simming dhe blerë P3Dv4. Ka një ton freeware atje, por pajtueshmëria me v4 mund të jetë e vështirë për t'u vërtetuar nga disa prej faqeve. Më pëlqen fakti se shkarkimet e Rikoooo janë ekzekutues të pavarur kështu që unë nuk duhet të shqetësohen për messing up efekt, matës ose dosjet e shëndoshë etj aftësinë për të uninstall pastër është gjithashtu një bonus. Një abonim jumbo ishte një no-brainer.

Mua më pëlqen të fluturojnë avionë komercialë, si dhe props të vogla dhe avionë. Uljet e mia në avionë komercialë nuk po punojnë kaq mirë, kështu që kam nevojë për praktikë.

Më pëlqen pak zhytje kështu që unë kam shtuar:
PF3
UTLive

dhe për peizazhin:
FreeMesh
FTX Global
FTX Global Vector
Hapur LC Europe, NA dhe SA
Skoci, Angli dhe NorCal nga ORBX.

Unë kam një platformë relativisht të vjetër të bazuar në një Core Core i5-2500k quad core. Që kur bleva, e kam përmirësuar RAM-in në 16GB, instaluar një SSD për OS dhe një SSD dedikuar për lojëra, dhe shtova një kartelë GTX 1050 Ti. Kjo është në rregull në monitorin tim të vjetër 1680 x 1050.
Për qëllime simming kam TrackIR 5 dhe një HOTUM Cougar (un-modded përveç një tenxhere zëvendësim në mbyt) dhe pedals timaster TMaster.

Alistair

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.167
Gjuhë