Gjuhë

Topic-icon Pyetje Ngrirja e lojës a350

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 1114 by Yegarff

Hej atje, vetëm pyesin nëse theres ndonjë mendimet mbi problemin mund të jetë këtu. Kam shkarkuar a350 dhe kur shkoj te luaj, loja ngrihet. Unë e kam fshirë atë dhe shkarkuar përsëri dhe ende ngrin. ndonje mendim?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.134