Gjuhë

Topic-icon Pyetje Cessna U 206 G de Rikoooo

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 1121 by CL38

Përshëndetje
Unë nuk mund të fillojë Cessna U206G nga Ftohtë dhe Dark.
Kam vënë:
- Zgjidheni tankin: Të gjitha
- Fuell: hapur
- Kontrollimi i helikës: 100%
- Kaloni i baterisë: ndezur
-Start swich: on
helika nuk kthehet
Faleminderit për ndihmën.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Roypcox

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 1142 by Camwin128

Nëse jeni në FSX. Shtypni Ctrl + E për të nisur automatikisht motorin. Rregullim i shpejt.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 1171 by CL38

Faleminderit për informacionin tuaj, por është procedura manuali Ftohtë dhe e Errët që po kërkoj.
CTRL + E është një nga parimet themelore të FSX dhe P3D.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.198