Gjuhë

Topic-icon Pyetje Operatori Ops

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 88 by Gh0stRider203

po merrte ca kohë në fluturimin e Tomcat


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 93 by superskullmaster

Provoni me D-në F-35.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 94 by Gh0stRider203

ju jeni biseduar me një tifoz Die-Hard Tomcat, i cili absolutisht DO TË HEDHË F-35. pa marrë parasysh se si e bëri atë (dhe kjo është asgjë kundër Dino si ai ka disa sende të mirë!). Unë nuk kam dashuri për F-35 në rl ose lojra lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 100 by superskullmaster

Epo unë e ndërtoj krahun e Qendrës për të, dhe përderisa nuk është F-22 ajo kurrë nuk kishte për qëllim të ishte. Kur njerëzit e kuptojnë se mënyra e kryerjes së misionit është ndryshe nga luftëtarët e trashëgimisë atëherë ata mund të kenë pak më shumë dashuri për të. Shikoni në këtë mënyrë, F-15 është më i shpejtë nga dizajni se F-22 (për shkak të konsideratave të vjedhura), por është ende inferior në çdo mënyrë (përveç diapazonit). B-1A ishte më i shpejtë se B-1B por B është më i mirë në çdo mënyrë tjetër. Pra, ndonjëherë ju duhet të sakrifikoni diçka për të fituar të tjerët.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 103 by Gh0stRider203

Unë jam modë e vjetër pak lol unë do të jetë një Tomcat njeri til ditën unë vdes. Tani, ndërsa unë dua shumica e Helos .... Unë absolutisht DUA Osprey. më të mirë të të dy botëve në atë fëmijë (me njëfarë bukurie të hedhur në masë të mirë).

Unë sinqerisht nuk shpenzojnë shumë kohë në asgjë tjetër përveç jumbos lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.253