Gjuhë
Mirë se vini, mysafir
Emri i përdoruesit: fjalëkalimi: më mbaj mend
 • Faqe:
 • 1

TOPIC:

Vendosja e skenës? 2 vjet 1 muaj më parë # 1122

 • LTCSZ
 • Avatari i LTCSZ Topic Author
 • në linjë
 • Anëtar i ri
 • Anëtar i ri
 • Postime: 3
 • Faleminderit që keni marrë: 0
Unë kam shkarkuar dhe instaluar këtë skedar: las_vegas_mega_photoreal_scenery.zip, por nuk po shfaqet ... Unë akoma marr skenën e aksioneve ... Ku duhet të vendos pikturën në Bibliotekë? Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

Vendosja e skenës? 2 vjet 1 muaj më parë # 1123

Hi
A e keni instaluar skenën me instaluesin? dhe ku saktësisht? zakonisht thjesht duhet të zgjidhni burimin fsxdosje

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • Faqe:
 • 1
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.183