Gjuhë

Topic-icon Pyetje Fluturimi i fluturimit Sims Same Aircaft ????????

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 1125 by pauand2

Si të instaloni a / c të njëjtë në Sims të ndryshëm në të njëjtin kompjuter

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 1126 by bobyor

Simfarë sims dhe çfarë avioni. Mund të portoni shumë FSX aeroplanët në P3D. Ju nuk mund të portoni FSX aeroplanët në X-Plane ose anasjelltas.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.169