Gjuhë

Topic-icon Pyetje FSX Fillimi i Captain Sim C-130

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 89 by Gh0stRider203

VETEM gjë harrova ishte radiot hehGh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: yvomai

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 90 by superskullmaster

Unë nuk mund të presim deri sa të kemi C-130J nga Milviz. Ajo do të ketë një kabinë vërtetë përditësuar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 91 by Gh0stRider203

Unë në fakt kinda pëlqen pamjen e vjetër-shkollën. vërtet një kabinë përditësuar do të ishte mirë, edhe pse .... por nuk jeni të sigurt nëse CS ka se planifikuar apo jo.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 - Vjet 3 muaj më parë 2 # 92 by superskullmaster

Vidë Captainsim ...... Milviz është duke punuar në një. Dhe kjo është shumë larg së bashku.

Redaktimi i fundit: 3 vite 2 muaj më parë nga superskullmaster.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.166