Gjuhë

Topic-icon Pyetje tds_boeing_787_mega_pack

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 1173 by flightsimairbus

hi atje
e kam shkarkuar këtë paketë 787 dhe e kam instaluar në tim p3d v3 dhe v4. çfarë problemi është se kur

i zhbllokoj panelet standarde që zhduket nga ekrani dhe më pas varet dhe duhet të rindizni p3d. nuk kam asnjë problem
me pjesën tjetër të p3d v3. ajo gjithashtu bën në v4 të njëjtën gjë pas një instalimi të pastër të v4 pa shtesa vetëm instalimin standard
çdo ndihmë për këtë nuk më mungon ndonjë softuer tjetër për këtë në mënyrë që panelet të mos zhduken nga ekrani

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.158