Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Anëtar i ri Ikarusc42

më shumë
8 muaj 4 ditë më parë # 1184 by Ikarusc42

Përshëndetje një dhe të gjitha. Unë kam bashkuar sot. Unë jam një pensionist Chelsea me seli në Londër në Mbretërinë e Bashkuar. Unë kam qenë fluturues siming që nga 1980. Kam mbajtur gjithashtu një Licencë të Pilotëve Privat deri në 2016 kur u bë shumë e shtrenjtë për mua që të fluturoja. U bashkua me Rikoooo për të marrë Boeing Osprey, por nuk jam në gjendje ta shkarkoj atë përmes sistemit tonë të korporatës IT, sepse ata nuk do të lejojnë portat 8080 ose 8888.
A mund dikush të sugjerojë një mënyrë unë mund të jetë në gjendje për të marrë Osprey ??? Faleminderit në pritje.

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.569
Gjuhë