Gjuhë

Topic-icon Pyetje Shtimi i skenarit në FSX

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 1185 by tavernë Duffys

FSX Ari, Kuti
Pasi u rifreskova në Windows 8.1, më në fund arrita të ngarkoj MSFS X. Sidoqoftë unë kam probleme për të ngarkuar skedarët e skenarëve shtesë. Kur isha duke vrapuar FSX nën Windows XP, nuk kam pasur ndonjë problem të vërtetë për ngarkimin dhe përdorimin e skedarëve të peizazheve shtesë. Por pasi të keni ngarkuar në Windows 8.1 gjërat nuk duket se funksionojnë gjithashtu, për shembull, shenja "Fly Delta Jets" e Tyler Newport në varësen TOC në ATL. E ngarkova në të njëjtën mënyrë si më parë, por nuk shfaqet. A ka ndryshime në mënyrën se si bëhen gjërat nëse FSX është në 8.1? A kërkon "Boxed, Gold Edition" paketat e shërbimit 1 & 2? Helpdo ndihmë e vlerësuar.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Niells618

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 1188 by Gh0stRider203

FSX Edicioni i Arit është FSX Deluxe, PLUS the Paketë shtese e Përshpejtimit. Ju nuk mund të keni paketën shtesë të përshpejtimit nëse nuk keni të instaluar tashmë paketat e shërbimit.

Çdo gjë shkon në të njëjtin vend si gjithmonë, pa marrë parasysh se çfarë OS tuaj.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 1190 by tavernë Duffys

Faleminderit shumë. Mirë për të dini unë nuk kam nevojë për SP 1 & 2.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.185