Gjuhë

Topic-icon Deleted Akord

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë - 1 7 vjeçare muaj më parë # 1189 by Gh0stRider203

Kjo ka të bëjë me "Versionin e Rakorduar të Concorde RW FSX & P3D"

Në të gjitha sinqerisht, unë do të duhet të japë këtë avion një HUGE F-.

Sa më shumë që unë e dua Concorde, ONE që ka mungesë të madhe është një Concorde funksionale 100%. Kjo veçanti ka një trajtim të tmerrshëm të tokës, ngrihet kur e ngarkoni, ngrijnë gjatë fluturimit, i kanë prerë motorët gjatë fluturimit duke ju bllokuar pa kontroll nga FL550 (vetëm ka ndodhur dy herë në një fluturim nga Heathrow në Jacksonville) dhe pastaj kur ju tokës ... mirë, ju merrni edhe trajtimin e PYETUR tokë.

Duhet të pranoj, jam i befasuar që ata madje e kanë lëshuar këtë gjë tek publiku në gjendjen e tanishme. Nëse kjo do të ishte një zog, do të thotë se njerëzit do të kërkonin rimbursime dhe reputacioni i kompanisë do të shkonte shpejt në tualet.


Do të thosha se jam i zhgënjyer, por edhe kjo është një shfaqje epike :(


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Redaktimi i fundit: 1 vit 7 muaj më parë nga Gh0stRider203.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1217 by bobyor

Unë nuk kam asnjë problem me ngrirjen e Concorde në çdo kohë dhe trajtimi i tokës nuk funksionon. Mos harroni se Ctrl-J është çelësi i parazgjedhur i diskut.
Problemi me mbarimin e karburantit dhe rënia nga qielli është për shkak se nuk ka manual për panelin FE (fluturimi i inxhinierit). Vendosja e saktë për rezervuarët e karburantit duhet të vendoset për konsum të saktë të karburantit, përdorimit të rezervuarit të karburantit dhe ndryshimeve të Qendrës së Gravitetit. Për fat të keq, unë nuk kam gjetur një manual kudo, dhe unë kam pasur vetëm sukses të pjesshëm duke u përpjekur të kuptoj parametrat e saktë veten time.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.152