Gjuhë

Topic-icon Pyetje Boeing 737-800 Jet2.com çështje

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 1202 by Xenotaff

Përshëndetje,

Kam shkarkuar jet738 B2 dhe jam duke përdorur atë P3d v4.3. Avioni funksionon mirë për shumicën e gjërave, por sot kuptova që gomat nuk shkojnë lart. Gjithashtu flapat nuk lëvizin.

The weird thing is that for some reason, and i dont have failures on or anything the plane just start smoking in the middle for no reason.

Të jesh i sinqertë nëse një buton ose dy lëvizje nuk është asgjë serioze, por për arsye estetike është e çuditshme që gomat nuk shkojnë. Pjesa tjetër unë mund të menaxhoj.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.195