Gjuhë

Topic-icon Pyetje NEW GUY NEEDS HELP AI Downloads për të mbushur aeroportet, KLAS, KJFK & More Pyetje

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë - 1 6 vjeçare muaj më parë # 1208 by PROSTOCK

FSX-SE Windows 10 - I downloaded KLAX Airport today & took a look around. Great scenery but was a bit disappointed at the lack of AI and activity around the airport. I have my settings on Full 100% of everything with good frame rates. My question: Is there an AI download available that will populate all airports or selective airports? I have not found any and don't know where else to look. Thank you for any help.

Redaktimi i fundit: 1 vit 6 muaj më parë nga PROSTOCK.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1224 by hofnerguy

Do të doja të dija ... Kam të njëjtën çështje

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1227 by Lingwell18

Hi

kjo mund të ndihmojë www.justflight.com/product/traffic-global . Vetëm fluturimi përdoret për të bërë një tjetër të quajtur Traffic 360..which unë mendoj se është e shkëlqyer. siguron aeroplanë, automjete të aeroportit, shërbime dhe trafik civil në rrugë / autostrada etj. Los angeles e mia me trafikun 360 është një pamje që duhet të shihet. Unë mendoj se ata kanë diosconitinued trafik 360 .. mund të jetë në gjendje të merrni një version boxed në ebay / amazon.

më e mira e fatit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.192