Gjuhë

Topic-icon Pyetje B52 lidh problemin

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1212 by Coull

Përshëndetje të gjithëve.Markus këtu. Vetëm pyetni nëse dikush ka pasur probleme me Paketën Boeing B-52H CONECT FSX & P3D.Ai tregon këtu në përputhje me prepar3d v4 por në minierë pas instalimit nuk tregoi ndonjë fotografi në skedarin e zgjedhjes dhe u rrëzua kur u përpoqa ta ngarkoja atë. Shpresoj të dëgjoj nga dikush së shpejti.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1215 by rikoooo

Pershendetje Marcus,

Whatshtë interesante ajo që ju thatë, unë e kam kontrolluar këtë skedar dhe me siguri nuk është në përputhje me të Prepar3D v4, megjithatë, autori i azhurnimit (David Robles) pretendon se është azhurnuar në FSX E DREJTISHT me programin MCX por NUK është definitivisht. Modelet janë akoma nga FS2004. Pra, tani unë mund të them se është në përputhje me të FSX dhe P3D deri në VERSION 3 (jo 4). Unë e kam aktualizuar faqen për të pasqyruar të vërtetën.

Faleminderit që ma sollën këtë çështje.


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 1216 by Coull

Përshëndetje Erik.Yeah. Mund të jetë e vështirë në kohë derisa të dëgjosh nga dikush që e gjen atë që nuk punon. Do t'ju njoftohem kur të takohem me disa të tjerë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.172