Gjuhë

Topic-icon Pyetje Ju lutemi shtoni linjen Cirrus në bibliotekën tuaj të aeroplanit!

më shumë
5 muaj javë 2 parë # 1223 by Bmoney326

Unë kam qenë një mbështetës i madh i cirrus, dhe duan të jenë në gjendje të fluturojnë avionët e tyre në FSX Steam Edition. Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.146
Gjuhë