Gjuhë

Topic-icon Pyetje panel 748 / vc

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 104 by Gh0stRider203

Unë e kam shikuar rreth e qark dhe unë kam ende për të gjetur një panel të mirë freeware ose kabinë virtuale që unë mund të vënë në 748F që fluturojnë (i do të duhet të gërmoj për lidhjen më vonë lol).

ai kam përdor default panelin 747 cilat hey çfarëdo qoftë, ajo punon ... por unë në fakt do të doja të gjetur një QV të mirë. DHËNË, unë normalisht fluturojnë në panelin 2d por eh VC është e bukur tani dhe pastaj për të kur ju mori një agim bukur apo muzg përpara jush :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 112 by aputech

Gh0st, shikoni COCKPITs Ken Wigginton së. I kishte të njëjtën çështje, që duan një të mirë kabinë 2D / VC, dhe ai e bëri disa ato shumë të mirë, çdo gjë për Boeing dhe Airbus njësoj.

APUtech

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 116 by Gh0stRider203

Unë do të shikojmë në atë .... sajë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.681
Gjuhë