Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Ishujt Kanarie.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1239 by josmor

Hello.
Kam shkarkuar vetëm software Canary Islands 1 dhe 2. Por unë kontrolloj që efektet e treguara në video funksionojnë vetëm me REX 2.0. Kam kontrolluar internetin dhe nuk e kam gjetur. Si mund të marr efektet e bukura të ishujve Kanarie?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1240 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje në Rikoooo.

Ky është një vend pak i gabuar për të postuar problemet që keni me sim tuaj. Ju lutemi të postoni këtë problem nën temën përkatëse, ose është FSX or P3D.

Ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar. :)

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.143