Gjuhë

Topic-icon Pyetje FSX rrëzohet kur klikoj panelin DSP (777-200)

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1248 by tharat

Përshëndetje të gjithë,

Po pyes veten nëse dikush mund të më ndihmojë, kur fluturoj 777-200 nga Rikoooo pas disa orësh fluturimi kur shkoj të klikoj panelin DSP (Ctrl + 7), pastaj klikoni ndonjë prej butonave të tillë si GEAR, DORA, Karburant, etj AIR ... fsx vjen me një gabim fatal dhe unë duhet të rifilloj sim. A është vetëm unë që e përjeton këtë problem apo është një problem i njohur?

Faleminderit! ThaRat

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.188