Gjuhë

Topic-icon Pyetje Alert Virus

më shumë
1 5 vjeçare muaj më parë # 1249 by gaztop

E para që kam hasur.
DeHavilland Viking.
Dikush mund ta shkarkojë dhe kontrollojë dyfish
Gëzuar

Gaztop

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: chesterfield_angler

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1275 by rikoooo

Hi,
Kontrolluar dyfish, pa virus.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1291 by gaztop

Cheers njerëz!
Nuk mendoja se mund të ishte.

Më mirë të jesh i sigurt se sa një plonka ;)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.151