Gjuhë

Topic-icon Pyetje OFX dhe Orbx geht das?

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1278 by txrace

Njeriu i Orbx World Grund Senegal kapelë, me të vërtetë nga OFX Dataien darüber laden? Oder beißen sich die Dateien`?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1289 by guitpik

Duket të punojë për mua. OFX Amerika e Jugut duket se po rrit Orbx global. E vendosa atë mbi Orbx në peizazh.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: txrace

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.302