Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Ikona GPS

më shumë
Muaj 4 javë më parë 1 # 1281 by whichlight

Hi Unë sapo shkarkuar disa aeroplanë të madh, por kur të hap një deri nuk ka ikona për Garmin GPS kudo. Vlerësoni ndihmën.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: jan180

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 4 javë më parë 1 # 1287 by gaztop

Mbajeni zhvendosjen dhe shtypni përmes numrave të tastierës. Zakonisht është 5 ose 3

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.217
Gjuhë