Gjuhë

Topic-icon Pyetje BAC 1-11 Avionics dhe çështja e baterisë

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1282 by Bazza14

Përshëndetje të gjithë kohët e fundit u bashkuan me këtë grup, shumë të mahnitur me të gjithë punën e palodhur që ka kaluar në shtesën e tij.
Pyetja ime është, unë shkarkova BAC 1-11 për fs2004, e instalova atë pa problem, dhe duket e shkëlqyeshme, çështjet që unë kam kanë kanë të bëjnë me minutat 5 pas fillimit të elektrikës vazhdojnë të dështojnë (Avionics & Bateria fiket). Unë jam përpjekur të ndryshoj cilësimet e Realizmit në dështime pa asnjë efekt, gjithmonë ka një kthesë të kuqe në kutinë e dështimeve elektrike, e cila vazhdon të kthehet. E vetmja mënyrë se si mund t'i bëj avionics dhe baterinë përsëri po funksionon është duke filluar një fluturim të ri. (shpresoj se e kam sqaruar në rregull) Megjithëse shtoni një shkëlqyeshëm.
Barry

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1286 by gaztop

Sigurohuni që çelsat e gjeneratorit të jenë të ndezura. Dhe sigurohuni që kaloni master të jetë i ndezur.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.230