Gjuhë

Topic-icon Pyetje A350 Pack Rudder Animation

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1290 by Dietmar

Hi,
Unë kam instaluar A350 tuaj nga kjo lidhje: www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/890 , që duket të jetë
versioni i fundit i këtij modeli në seksionin DLL Rikoooo. Modeli i shkëlqyeshëm i jashtëm, megjithatë animimi i timonit duket
të mos përfshihet në model. I dyfishtë kontrolluar modelin me mjet konvertim model i cili tregon të gjitha
animacione për një model, dhe nuk ka animacion për timonin. A do të jetë fikse?
As an additional comment regarding the 2D panel which is based on the A321. I think this cannot be seen as a solution for this great model.
Një ekran F18 HUD gjithashtu nuk përshtatet fare në një panel Airbus. Ka një numër të HUD freeware të disponueshme për jo ushtarakë
models which would fit much more better in a A350 2D panel. However, this is just a proposal.

Më i mirë
Dietmar

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: cactus1123

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1292 by Dietmar

Të dashur të gjithë,
a jam i vetmi që ka përjetuar këtë problem? Të paktën Rikoooo duhet të përgjigjet, sepse në faqen e internetit DLL u tha
që të gjitha pjesët që përfshijnë timonin janë të animuar. Përveç kësaj, nëse klikoj në butonin KONTAKT unë marr këtë MSG:Pra, si mund të marr një kontakt me zhvilluesin e modelit? Unë nuk kam gjetur ndonjë kontakt mail. A kam mbikëqyrur gjërat?

Dietmar

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.518