Gjuhë

Topic-icon Solved Paketa e re.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1296 by Ayzrito

Përshëndetje! A do të ishit në gjendje të shtonit paketën Westjet?

Ata kanë Boeing 737-600-700-800 dhe MAX. 800 dhe max kanë dy këshilla lart e poshtë. Ata gjithashtu kanë një 767-300 dhe një Saab 340.

Faleminderit! Kjo do të vlerësohej shumë për timen FSX Grup shumëplanësh. Linja ime e preferuar ajrore!

<3333

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: hoserjpb

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1297 by Ayzrito

Dhe unë nuk doja të vendosja atje "zgjidhur". Mendoj që kjo të jetë një pyetje!

Na vjen keq; 3

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.158