Gjuhë

Topic-icon Pyetje Krahu i 737

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 1302 by iainmac123

çdo shans që ju të mund të shtoni të dyfishtë / sharklets (lart dhe poshtë krahut tip) në paketën 737 ose të bëjë një 737 max. Do të bënte vërtet përvojë shumë më të freskët!

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: jervan, Sea7212

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1320 by stetod

Në një diskutim që pata me iFly për modifikimin e B737 NG të tyre në këtë, ata diskutuan se në 2020 ata po planifikojnë të prezantojnë B737 MAX.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1322 by matwin

është ai pagesa?
Une fluturoj

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1323 by stetod

Matwin;

Po iFly është pagesa e pagave, por ia vlen. Duke qenë një Aviator Detar, unë fluturova në variantet P-3 dhe C-9 dhe do të them që payware iFly ofron përvojën më të saktë të karakteristikave të fillimit dhe fluturimit. Epo ia vlen paratë për të patur një përvojë realiste.

Steve

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 1347 by Gh0stRider203

nëse mendoni se iFly është i mirë .... duhet të provoni PMDG ;)Dhënë ata nuk janë të lirë ... por ia vlen çdo qind! I vetmi fluturim 737, 747 dhe 777 I janë PMDG


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.273