Gjuhë

Topic-icon Pyetje Nord 2501

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1303 by jfmitch

Ky është një koment i përgjithshëm: Kur kam shkarkuar Noratlas Nord 2501 dhe shkoi për ta aktivizuar atë në kompjuterin tim, flashed një popup duke thënë se një update ishte në dispozicion. Tani vetëm pak minuta kishte kaluar mes shkarkimit dhe aktivizimit, kështu që supozoj se ka një gabim diku.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.139