Gjuhë

Topic-icon Pyetje 747-8 Auto Spoilers në ulje

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë - 1 3 vjeçare muaj më parë # 1312 by mikeyjames

Hi,
Para së gjithash, unë jam shumë mirënjohës për modelet e mëdha.

Në 747-8, dhe variante të tjera 747 që kam shkarkuar nga këtu, spoilerët automatikë nuk vendosen në ulje. Kur godita zhvendosjen + / krahu i spoilerit në kuadrantin e mbytjeve lëviz sipas parazgjedhur FSX 747-400, i cili duket se sugjeron se është i armatosur, por nuk zbatohet në ulje. Vetëm duket se funksionon me 747-400 parazgjedhje. Çdo ndryshim, madje vetëm duke përdorur 747-400 me një ngjarje të ndryshme rezulton në mos vendosjen e spoilerëve automatikë gjatë uljes.

A është kjo një çështje e zakonshme apo po bëj diçka të gabuar?

Nëse kjo është një çështje, a është diçka që mund të fiksohet lehtësisht në fundin tim?

Gjithsesi, nuk është dramë e madhe dhe nëse situata më e keqe është se unë duhet t'i vendos me dorë spoilerët me ulje, mendoj se do të jetoj.

Gëzuar
Mick

Redaktimi i fundit: 1 vit 3 muaj më parë nga mikeyjames.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 1349 by Gh0stRider203

cila është shpejtësia juaj vertikale kur ulni zakonisht? ndonje ide? Unë e di ndonjëherë se ata nuk do të vendosë nëse është shumë e butë një ulje ... ose kështu më kanë thënë. Unë kurrë nuk kam pasur një problem me të ....


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.177