Gjuhë

Topic-icon Pyetje Savanah S?

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1316 by rfu1960@gmail.com

Mirëmëngjes të gjithë dhe Gëzuar Krishtlindjet! Po kërkoni sugjerime ju lutem. Unë mendoj se kam shkarkuar Savanah S. Duke u përpjekur ta hap atë P3d V4 ... Nuk mund ta marr atë të shfaqet kur ngarkon timen P3d? Unë jam i ri për P3d dhe mbase nuk po bëj diçka të saktë? Dhe këshilla për saktësisht se ku dhe si e shkarkoj atë dhe saktësisht i vendos?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1318 by rfu1960@gmail.com

A duhet të instaloj? FSX dhe ngarkojeni atje për të punuar P3dv4?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 3 vjeçare muaj më parë # 1328 by rikoooo

Hi,

Po i referohesh kësaj shtese? : www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/51/402
Nëse po, nuk është e pajtueshme P3D v4 për momentin pasi është një transferim FS2004 nuk mund të funksionojë me simulatorë të bitave 64.


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.188