Gjuhë

Topic-icon Pyetje Bombardier CRJ-200 Full Pack - asnjë skedar mod ose panel për VC të ripërpunuara

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 1344 by Pinto2407

Hi,
Gjatë ditëve të fundit 2 unë kam shkarkuar të dyja versionet (me dhe pa instalues) të Bombardier CRJ-200 Full Pack FSX dhe P3D paketë.
Kam lexuar panelin Virtual Cockpit, por nuk mund të gjej skedarët 'model.mod' ose 'panel.mod' të referuara në manual.
Pas instalimit, duket se disa funksionalitete janë instaluar vetëm në VC. A janë këto dosje (dhe të gjitha të tjerat që kërkohen për paketën e David Hoeffgen) të disponueshme diku në Rikoooo?

Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.255