Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje Instalimi i Douglas_C-47_Beta_V3.14

më shumë
1 vit 1 muaj # 1361 by WurstBaron

Instalimi i Douglas_C-47_Beta_V3.14
.......................................
Isha shumë e ngazëllyer për të instaluar aeroplanin C 47 sepse unë kam njohuri për punën e cilësisë së lartë të Manfred Jahh-it të madh dhe ekipit të tij të artistëve ...
Fatkeqësisht nuk isha i suksesshëm, sepse dukej se diçka mungonte, duke studiuar dhe rishikuar dhe riinstaluar, nuk mund ta zgjidhja.
I hoqa dorë dhe tani me lirimin e versionit 3.14 Beta + fixes ... Unë u ngazëllyes përsëri, e shkarkuar dhe instaluar sipas udhëzimeve, por i njëjti problem u shfaq ... kjo do të thotë ...

AEROPLAN NUK E PËRFUNDON DETAJE TË FUSHELËS, WINGS, ETJ ..
Unë mendoj se duhet të bëj diçka të gabuar ... ose kompjuteri apo dritaret e mia nuk është në përputhje me disa detaje. Anije të tjera që kam instaluar pa probleme.
Për një kuptim më të mirë, une bashkoj Printo ekranin se si shfaqet problemi.
Unë do të jem shumë i kënaqur që të gjej ndonjë ndihmë apo udhëzim, të cilin ju falënderoj paraprakisht.
Një përqafim i madh përzemërsisht.
Cap Strassburger - Der Wurst Baron

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj # 1362 by WurstBaron

Kam harruar të shkruaj detajet e instalimit tim ...
Windows 7 dhe FSX Luksoz
Cap Strassburger - Wurst Baron

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit 1 muaj - 1 vit 1 muaj # 1371 by rikoooo

Përshëndetje,

Na vjen keq për përgjigjen e vonshme.

A e provove këtë? www.rikoooo.com/faq/questions-en/add-ons ...fsx-sp2-përshpejtim .

Për më tepër, duhet të instaloni SP2 (FSX Service Pack) ose edhe më mirë paketa e zgjerimit të përshpejtimit, ajo duhet të zgjidhë problemin tuaj.
www.rikoooo.com/faq/questions-en/add-ons...-sp2-or-acceleration

Më lejoni të di nëse funksionon


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 1 vit 1 muaj më parë nga rikoooo.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.809