Gjuhë

Topic-icon Pyetje Ku është çelës CRS në Airbus A380?

më shumë
1 ditë 6 vit më parë # 1380 by zeesam

Shkarkova Airbus A380 nga www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/277 dhe tani unë nuk mund të duket për të gjetur çelës CRS. Me ndihmo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.160