Gjuhë

Topic-icon Pyetje EMB-120 Mega Pak

më shumë
1 ditë 6 vit më parë # 1386 by pulseox

E dua këtë aeroplan! Vetëm një gjë e vogël por është irrituese për mua! Nuk kam asnjë zë alarmi "Mbërthendet rripi i sigurimit" dhe "Jo pirja e duhanit" kur i ndez / fik ato. Gjithçka tjetër duket se ka instaluar siç duhet. Suggestionsdo sugjerim do të vlerësohej. Faleminderit!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.298