Gjuhë

Topic-icon Pyetje BOEING 787 MEGA PACK SISTEMI I START DHE ENGINES

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 1390 by antmag1

Përshëndetje të gjithëve, do të doja të dija ku mund të gjej procedurat për fillimin e sistemeve dhe motorëve për BoNing 787. Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 2 parë # 1402 by sirajhazzleen

Para fillimit
Mbyt - boshe
Flaps - 0 gradë
Frenimi i shpejtësisë - çarmatoset
Fillimi dhe lëvizja

Bateria - Ndezur
Apu - Në
Gjeneratorë Apu - në
Pompa hidraulike (kaloni kryesor) - Aktiv
Pitot ngrohjes - në
Pompa e karburantit e të dy motorëve - mundëson
Fillimi i motorëve
Mënyra e ndezjes - Ndezur
Master kaloni (motor 1) pas fillimit të motorit 1
Master kaloni në (motor 2)
Nëse është shumë e komplikuar sapo keni filluar aeroplanin automatikisht duke shtypur ctrl + E
Faleminderit pilotin tuaj simulues frymëzues

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo, antmag1

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.350