Gjuhë

Topic-icon Pyetje kurs

më shumë
Muaj 11 javë më parë 1 # 1405 by pennivendolo

Unë kam nevojë për ndihmë për të përdorur boeing bukur 777. Do të doja të dija se ku gjeja panelin për të vendosur të dhënat e kursit për një ulje të ILS.
Zakonisht fluturoj me 747 dhe komandën e kursit e gjej direkt në panelin e përparmë. Por në 777 unë nuk mund ta gjeja. Kush më ndihmon? Faleminderit

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.274