Gjuhë

Topic-icon shkrirë Duhet D1Fea 12 për FSX instalim i saktë në Windows 10

më shumë
Muaj 10 javë më parë 1 # 1418 by Twinjetpilot

Kam origjinal FSX Edicioni Gold (botimi DVD), e instaluar atë tashmë në kompjuterat e mëparshëm më shumë se një herë (me Windows 7 dhe XP). Jep gabim në skedarin D1Fea 12.cab dhe ndalon procesin e instalimit.
Çdokush e ka këtë dosje për ta ndarë atë me mua? (u përpoqën të shkarkoheshin nga disa uebfaqe dhe nuk e zgjidhën problemin). Çdo këshilla se si ta zgjidhim këtë?
Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.129