Gjuhë

Topic-icon Solved Un bon pc pour p3v4.5

më shumë
9 muaj javë 4 parë - 9 muaj javë 4 parë # 1420 by karty3200

Bonsoir tous le monde,

J'aimerai bien l'achetez un pc mais j'aimerais votre avis.

La konfigurim:
Intel core i5 2,5 dhe 4,00 GHz në mënyrë turbo
8 gb ram
Nvidia gtx 1050 ti avec 4gb
C'est un acer nitro 5
PC portable.

J'ai plusieurs pyetje
Tout d'abord
Est-Que avec cette config është një turneu në moins në 30 fps en élevé?
Kjo pyetje është e saktë nëse ju jeni duke përdorur një kompjuter portativ në një gamë të jashtme të jashtëm?

Merci de vos réponse.

Redaktimi i fundit: 9 muaj 4 javë më parë nga karty3200.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.178