Gjuhë

Topic-icon Pyetje Boeing 757-200 Donald Trump FSX Dhe P3D

më shumë
9 muaj javë 3 parë # 1422 by Serzik1969

Përshëndetje! pa marrë parasysh sa ndryshoj sasinë e karburantit dhe pasagjerëve, qendra e gravitetit të avionit mbetet si parazgjedhje në vetë hundën. Si dhe çfarë të ndryshojmë, cili do të ishte qendra e gravitetit në qendër të aeroplanit? ibb.co/8rR0Z5y

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.154