Gjuhë

Topic-icon Pyetje Douglas C-117 GARMINS

më shumë
8 muaj javë 3 parë # 1435 by milesg

Pasdite e mirë ... hera e parë që e kam dorëzuar këtë aeroplan ka punuar shkëlqyeshëm ... për fat të keq unë kisha për të rivendosur fsx.. atëherë atëherë unë nuk mund të bëjë GARMINS punë .. ata nuk do të ndizet. Unë u përpoqa t'i shkëmbeja ato me garancitë BASLER pa rezultat ... E kuptova se bëra një gabim, kështu që përsëri e ngarkova C-117 th dhe GARMINS dont work ... Anydo ide do të vlerësohet ... Anydo nevojë për informacion shtesë ju lutem pyesni mua ..... Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
8 muaj javë 3 parë # 1437 by CUA5532

Mund të jetë që ju duhet ta riinstaloni shtesën pasi të keni rivendosur ose riinstaluar të gjithë simulatorin. Pas ri-instalimit, nëse nuk është tashmë i aktivizuar, mund të përpiqeni të klikoni mbi çelësin "C".

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
8 muaj javë 2 parë # 1445 by indyharley

klikoni me të djathtën mbi çelësin "C". (Fuqia)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.184