Gjuhë

Topic-icon Pyetje Asnjë pikëpamje për MFK

më shumë
8 muaj javë 3 parë # 1436 by mihkou

Miremengjes
sepse 787 dhe 747 nuk shfaqen në ekranet FMC, as nuk mund të planifikoj një plan fluturimi?
Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.153