Gjuhë

Topic-icon Pyetje Ishulli Kanarie instaluesi v4

më shumë
7 muaj javë 4 parë # 1460 by greg0ryf

Hi
Unë nuk jam noobie për të P3D dhe kam probleme për të negociuar shtesën.xml. Nuk mund ta marr timen P3D Instalimi V4 për të përdorur peizazhet fotoreale të Ishujve Kanarie Rikoooo. Mund ta shtoj në Bibliotekën e Skenarit kështu që të tregohet në atë listë me përparësi (si numër 1) por nuk mund ta marr P3D për të përdorur peizazhin. Unë kurrë nuk kam bërë sa duhet për të marrë 'shtesën' për tu paraqitur si e tillë në menaxherin e Shtesave në P3D GUI.

Kam vjedhur skedarë shtese.xml nga interneti dhe i redaktova ato për skedarët dhe dosjet e mia, ende pa punuar.

Cilat janë shanset e një P3D v4 instaluesi i peizazhit shtesë-nga nga Rikoooo? Apo nga të tjerët?

faleminderit shumë
Greg

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.158