Gjuhë

Topic-icon Pyetje Aeroporti Grek ILS (GJYKATA E TOKS / LIRIA)

më shumë
7 muaj javë 3 parë # 1473 by brimmy1

HI
Emri im është markë dhe unë kam qenë duke përdorur FSX Edicioni Deluxe për disa muaj tani. Jam munduar të zbres në një numër aeroportesh greke dhe vështirë se ndonjë prej tyre ka ILS SETTINGS dmth. A DNDONI YDO NJ K SHUM UPDATA që mund të shkarkohen. Unë kam zbritur duke e bërë atë vizualisht, por do të dëshiroja të kisha mundësinë e përdorimit të cilësimeve të ILS nëse është e mundur
Faleminderit
Shënoje

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.160