Gjuhë

Topic-icon Pyetje PDMG e Avionit

më shumë
7 muaj javë 2 parë # 1476 by hc_danh16

Kur përdorni skedarin PDMG të një avioni në FSX, a mund t'i përdor të gjitha butonat në panelin e kontrollit të aeroplanit?
Dhe si të instaloni skedarin SP1 të FSX kur kam fshirë skedarin e instalimit të diskut virtual të FSX?
Faleminderit te gjitheve!!!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.167